• Çalışma Saatlerimiz: 10:00 - 22:00

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Güzellik merkezimiz, taze ve yenilenmiş bir görünüm için kişiselleştirilmiş bakım hizmeti sunmaktadır. En üst düzeyde rahatlama ve yenilenme deneyimi için bugün bizi ziyaret edin.

Saç Tasarımı

Modaya uygun kesimler, renkler ve stil önerileriyle saçlarınızı yeniden şekillendirin. Saçınıza en uygun tasarım için uzman ekibimizle tanışın.

Makyaj

Gündelik, gece veya özel etkinlikler için profesyonel makyaj uygulamaları. Doğal ve etkileyici bir görünüm için bizimle iletişime geçin.

Tırnak Tasarımı

Eşsiz ve kişiye özel tırnak sanatıyla el ve ayaklarınızı ön plana çıkarın. Modaya uygun renkler, desenler ve detaylarla tırnaklarınıza fark yaratın.

Bakım

Cildinizi tazelemek, canlandırmak ve gençleştirmek için derinlemesine bakım hizmetleri. Sağlıklı ve parlak bir cilt için en iyi ürün ve tekniklerle hizmetinizdeyiz.

Gelin Tasarımı

Özel gününüzde en iyi şekilde parlamak için özel gelin makyajı ve saç tasarımı hizmetleri. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

Lazer Epilasyon

Uzun süreli ve kalıcı tüy giderme çözümü. Pürüzsüz bir cilt için en son teknoloji ile lazer epilasyon hizmetleri.

Bölgesel Zayıflama

Vücudun belirli bölgelerinde yağları hedefleyen ve şekillendiren son teknoloji zayıflama yöntemleri. Sağlıklı ve fit bir görünüm için bize danışın.

Kalıcı Makyaj

Günlük makyaj rutininizi kolaylaştırın ve her an hazır olun. Göz çizgisi, kaş ve dudak renklendirmesi gibi uygulamalarla kalıcı güzellik için uzmanlarımızla iletişime geçin.

Tırnak Tedavisi

Tırnak mantarı, nasır oluşumu, batık tırnak gibi
yaşam kalitesini düşüren etkenler için çözüm You'da.

Dermapen Dermaroller Uygulamaları

Leke ve cilt yenilenmesinde kullanılan roller hücre yenileme
ve lifting işlemleri için bize danışın.

Çalışma Saatlerimiz

Siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet verebilmek için hafta içi ve hafta sonu her gün 10:00 ile 22:00 saatleri arasında açığız.

  • Hafta içi

    10:00 - 22:00

  • Hafta sonu

    10:00 - 22:00